Zhongshan xiangming hardware products co. LTD

Povrchové čištění výrobků z precizního lití z nerezové oceli

Čas vydání: 2020-05-26 17:11:12  Hity: 10

Obecně pro různé metody existují suché a mokré metody, suché čištění je použití brokovacího tryskacího stroje, mokré čištění je více elektrohydraulickým odstraňováním písku, hydraulickým odstraňováním písku, odstraňováním vodního písku.

1. Chemické čištění

Chemické čištění zahrnuje tření a tryskání a čištění. Hlavním důvodem je nízká účinnost tření a účinek je špatný. Takzvaná metoda suchého čištění se obecně týká tryskání, čištění tryskáním. Kuličkování je proces, při kterém je stlačený vzduch používán jako síla ke stříkání ocelové střely na povrch obrobku vyšší rychlostí k odstranění zbytků z odlitku. Shot peening je flexibilní a účinný doplněk k tryskání. Tryskání je použití tryskacího stroje pro stříkání ocelových broků k čištění povrchových nečistot odlitků.

2. Mokré čištění

Elektrohydraulické čištění písku je čištění skořápky působením elektrického tlaku, jejím základním principem je elektrohydraulický rázový efekt, použití vysokotlakého pulzního výboje plynu přes speciální elektrodu ve vodě, produkující velkou kapalnou energii. Protože se sundrie na povrchu přesného lití liší od vibrační frekvence kovu, je dosaženo účelu čištění písku.

Hydraulické čištění písku je metoda čištění písku pomocí vysokotlakého vstupu vody vysokotlakým vodním čerpadlem, vytváření vysokotlakého paprsku tryskou stříkací pistole a střílení do formovacího písku a pískového jádra na povrchu odlitku.

Čištění vodního písku má za následek zvedání pískových produktů přesného lití s ​​určitou teplotou do bazénu a voda do formy horkého písku a pískového jádra bude zahřívána a odpařena. Za stálého zahřívání odpařování a páry vody se tlak bude dále zvyšovat a písková forma a pískové jádro se budou zvyšovat " kolaps " a spadnout z povrchu a vnitřní dutiny odlitku, aby se dosáhlo účelu čištění písku.


Předchozí: No

další: Několik technologických vlastno...