Zhongshan xiangming hardware products co. LTD

Několik technologických vlastností investování

Čas vydání: 2020-05-26 17:11:41  Hity: 8

Vlastnosti odlivu investic:

Další výhodou metody lití investic je, že umožňuje lití složit ých odlitků z různých slitin, zejména z vysoce teplotních slitin. Například zeštíhlený vnější profil a chladící dutina tryskových lopatek lze těžko vytvořit obráběcím procesem. Masová výroba může být dosažena použitím procesu odlévání investic, který zajišťuje konzistenci odlévání a zabraňuje namáhavé koncentraci zbytkových řezných značek po obrábění.

Přesné odlitky z investic velikosti, obecně z CT4-6 (lití písku je CT10 ~ 13, odlévání je CT5 ~ 7), samozřejmě, vzhledem ke složitosti procesu lití investic, faktory ovlivňující velikost přesnosti odlitků je více, jako je smršťování a deformace lití lití,krunýř v procesu změny množství ohřevu a chladícího potrubí, slitina smršťování a deformace odlitků v procesu tuhnutí, takže průměrná velikost, i když vyšší přesnost odlitků, ale stále je třeba zlepšit konzistenci (ve střední a vysoké teplotě konzistence velikosti voskového odlévání pro zlepšení partie).

Při lisování investiční formy, tlak plísně s vysokou povrchovou úpravou je přijat.Proto je povrchová úprava investiční formy také poměrně vysoká. Kromě toho je skořápka vyrobena z vysoce odolných speciálních pojiv a žáruvzdorných materiálů vyrobených z žáruvzdorné barvy potažené a zavěšené na investiční plísni a roztavený kov v přímém kontaktu s povrchovou úpravou je vysoký. Proto je povrchová úprava lití investic vyšší než povrchová úprava běžného lití, která může dosáhnout RA.1.6 ~ 3.2m obecně.

Největší výhodou investování je, že investiční casting má vysokou dimenzionální přesnost a povrchovou povrchovou úpravu, takže může snížit obráběcí práci, stačí ponechat trochu obráběcího prostoru v částech wher&12360;101; vyšší požadavky mohou být ponechány, a dokonce i některé odlitky mohou opustit pouze lešticí, lešticí rozpětí,mohou být použity bez mechanického zpracování. Lze vidět, že metoda odlivu investic může ušetřit mnoho zařízení pro obráběcí stroje a pracovní doby a výrazně ušetřit kovové suroviny.


Předchozí: Povrchové čištění výrobků ...

další: Jaké jsou výhody precizního od...